Stary młyn i opuszczony dom - Młyn Strugienicki

Domy
  • 3/10/2018
  • 1341
  • 5

Opis miejsca


Oglądałeś / oglądałaś Stary młyn i opuszczony dom w Młyn Strugienicki? Podziel się swoją opinią oraz zdjęciami w komentarzu!

Stary młyn i opuszczony dom, Młyn Strugienicki, województwo łódzkie

Co wiadomo o tym miejscu


Informacje wygenerowane automatycznie na podstawie opisu i komentarzy. Najnowsza relacja pochodzi z maja 2022.

W lipcu 2019 roku teren młyna był dostępny, a od strony drogi i mostu wycięto drzewa oraz krzaki. W młynie nadal znajdowały się mechanizmy i wajchy, z których wiele można było poruszyć; w październiku tego samego roku wyposażenie pozostawało na miejscu. W grudniu proszono o nieniszczenie obiektu.

W grudniu 2021 roku wszystkie dziury były zalepione i nie było wejścia, a domek obok przeszedł remont; pobliska stodoła nadal stała. W maju 2022 roku dom został zagospodarowany i nie było do niego wejścia, natomiast do młyna można było się dostać. Młyn był częściowo zniszczony, ale w środku nadal znajdowało się sporo wyposażenia.

Wiesz, czym ten obiekt był kiedyś? Spotkałeś tam ochronę albo kamery? Napisz w komentarzu — dopiszemy to tutaj.

Koordynaty


Lat / Lng: 52.1197324, 19.8101023

Ocena


Brak ocen / 5

Komentarze


  1. Data wizyty: 27/01/2022

    Dom został niestety ,zagospodarowany’ bez możliwości wejścia, jednak do młyna można się dostać. Warte zobaczenia, trochę zniszczone ale w środku jest sporo wyposażenia

  2. Data wizyty: 01/12/2021

    Aktualnie wszystkie dziury zalepione, brak wejścia, domek obok po remocnie. Pobliska stodoła jeszcze stoi.

  3. Data wizyty: 01/11/2019

    Prosze tylko nie niszczcie tego… bo super miejsce zatrzymane w czasie

  4. Data wizyty: 19/10/2019

    Miejsce dostępne wyposażenie nadal nie miejscu i prosiłbym aby tak zostało w domu obok jest prąd

  5. Data wizyty: 01/07/2019

    Nadal dostępny. W porównaniu z ubiegłym rokiem, ktoś “ogolił” wszystkie drzewa i krzaki wokół młyna od strony drogi i mostu. Mimo upływu lat wiele dobrze naoliwionych mechanizmów i wajch nadal daje się poruszyć.

Dodaj komentarz