Opis miejsca
Najprawdopodobniej opuszczony ośrodek wypoczynkowy. Jeden budynek spalił się - widać to po drzewach. W tym miejscu znajdują się jeszcze 3 małe budynki. Stare latryny z drewna, jakiś teatrzyk oraz najprawdopodobniej jadalnia. Nie ma za dużo do zwiedzania. Atrakcyjność miejsca moim zdaniem jest średnia.
Co wiadomo o tym miejscu
Informacje wygenerowane automatycznie na podstawie opisu i komentarzy. Najnowsza relacja pochodzi z stycznia 2020.
Obiekt był starą restauracją z hotelem, działającą mniej więcej do 2008 roku. W 2017 roku budynek restauracji został podpalony; w styczniu 2020 pozostały po nim scena oraz trzy małe budynki, wszystkie w stanie ruiny. W mniejszych budynkach znajdowały się dawniej sklepiki. W nowszej relacji wskazano też, że obiekt powinien być przypisany do Wojnowa, a nie Lulkowa.
Udało ci się wejść? Napisz, którędy. Spotkałeś tam ochronę albo kamery? Napisz w komentarzu — dopiszemy to tutaj.
Koordynaty
Lat / Lng: 53.20767755589, 17.847847938538
martagsi
To nie ośrodek wypoczynkowy a stara restauracja z hotelem . W mniejszych budynkach znajdowały się sklepiki, No i lokalizacja powinna być Wojnowo a nie Lulkowo. Miejsce Funkcjonowało jakoś do 2008 roku, w 2017 roku ktoś podpalił budynek restauracji- w chwili obecnej nie ma już nic poza sceną oraz tymi 3 malutkimi budyneczkami które również są w stanie ruin.
Papito
Data wizyty: 09/05/2018
W maju 2018 dostałem cynk od znajomego, że idąc ścieżką dalej znajduje się również opuszczony dom. Niestety jak tam dotarłem były tylko ślady koparki i ruiny domu. Została tylko piwnica w całości. Udało mi się wśliznąć do piwnicy lecz za zbyt bezpieczne to nie uważam. Pełno gruzu i piachu. W piwnicy kilka pomieszczeń, stary wózek dziecięcy, nic ciekawszego. Szkoda, że się spóźniłem. Nie wiem jak tam wygląda teraz, moja wizyta miała miejsce około 9 maja 2018. Tak jak napisane atrakcyjność miejsca średnia, ale jakieś 8-10 km dalej znajduje się fajny pałacyk- miejscowość słupowo, kto chce sobie wygoogluje.