Opis miejsca
Bardzo fajne miejsce do urbexu by艂em z kolegami i by艂o super mega 艂atwe wej艣cie cztery budynki tylko trzeba uwa偶a膰 w 艣rodku jednego budynku bo s膮 gdzie niegdzie dziury w pod艂odze.
Social media
Koordynaty
Musisz by膰 zalogowany 偶eby zobaczy膰 te dane

DontHuntMe
Data wizyty: 12/05/2024
Obecnie obiekt zburzony od bodaj偶e ponad roku. Zosta艂 sam gruz 馃槵. Kiedy艣 miejsce bardzo ciekawe zosta艂o zburzone z powodu mo偶liwo艣ci zawalenia 馃槬
magdalenaceha
czy obiekt jeszcze stoi?
UrbexDzikPOZ
Miejsce ju偶 wyburzone nic nie pozosta艂o