Opis miejsca
Dom z du偶ymi pomieszczanimi
Obok 艂odzi
Jest wej艣cie od ty艂u
Du偶o pomieszcze艅 i nawet na g贸rze 艂贸偶ko wi臋c kto艣 musi tam mieszka膰
Pozatym brudno du偶o szk艂a i innych 艣mieci
Za dnia nie ma tam nikogo
W nocy menelisko tam spi w 90%
Og贸艂em polecam miejsce :)
Brak monitoringu Ani ochrony ani policji w tym miejscu
Teren ma艂o widoczny i w takim miejscu gdzie ma艂o os贸b chodzi
Koordynaty
Musisz by膰 zalogowany 偶eby zobaczy膰 te dane

Mardolina99
Data wizyty: 17/09/2023
Szkoda, 偶e zosta艂o zburzone, bo mia艂em przyjemno艣膰 tam by膰 we wrze艣niu 2023.
Na poddaszu ca艂kiem “schludnie”, a i by艂y porozk艂adane po prowizorycznych p贸艂kach nienaruszone pokarmy – z tego co pami臋tam to jakie艣 sucharki i chi艅skie zupki. Nawet prowizoryczne 艂贸偶ko by艂o. Kto艣 tam na bank koczowa艂.
Parter to jaki艣 wielki osmolony gara偶, a pi臋tro pe艂ne by艂o nieusuni臋tych dokument贸w – szczeg贸lnie jeden zapad艂 mi w pami臋膰: wypowiedzenie umowy dzie艅 przed wigili膮 str贸偶owi o bardzo charakterystycznym nazwisku, za spo偶ywanie alkoholu w czasie pracy XD.
Maxiurabi
Data wizyty: 23/08/2025
zosta艂o zburzone
Kamyki
Data wizyty: 12/04/2024
wyburzono ten domek niestety, zosta艂 tylko pchacz
kwadratowy
Wejscie bez problemu.
Bartek5667
Fajnie tam by艂o ale dom zosta艂 zburzony
Rysiupipa
Juz tam nic nie ma oprocz statkow bo wyburzyli z 2/3 tyg temu
supergabi
Data wizyty: 23/03/2024
domu aktualnie nie ma poniewa偶 zostal wyburzony