Opis miejsca
Wej艣cie jest oknem naprzeciwko ulicy nie jest pi艂owane nie ma kamer. S膮 oznaki bezdomnych oraz du偶o strzykawek.
Koordynaty
Musisz by膰 zalogowany 偶eby zobaczy膰 te dane
Wej艣cie jest oknem naprzeciwko ulicy nie jest pi艂owane nie ma kamer. S膮 oznaki bezdomnych oraz du偶o strzykawek.
Musisz by膰 zalogowany 偶eby zobaczy膰 te dane
zuskasnuska
Data wizyty: 02/05/2026
mozna wejsc na luzie, mozna napotkac kilka osob bezdomnych lecz sa bardzo mili i sympatyczni, w srodku strasznie smierdzi i nie da sie oddychac, miejsce jest strasznie zaniedbane i zawalone rzeczami zamieszkujacych tu bezdomnych, do wiekszasci pomieszczen nawet nie da sie przejsc bo wszedzie sa jakies worki lub pelno ludzkich odchodow nawet na scianach, ogolnie nie polecam tego miejsca, nie warto przychodzic i tracic czasu.