Opis miejsca
Jest to 5-6 pi臋trowy blok + piwnica, by艂em w nim ok. 2 miesi膮ce temu - znajduje si臋 naprzeciwko dzia艂aj膮cego bloku, wej艣膰 mo偶na bezpiecznie od ludzkich oczu z ty艂u budynku natomiast ci臋偶ko - jest wybite okno na wysoko艣ci ok. 2,3m, my mieli艣my du偶e szcz臋艣cie bo jacy艣 偶ule zostawili tam drabin臋 i si臋 艂atwo wesz艂o natomiast wy b臋dziecie musieli mie膰 swoj膮 (na kolejny dzie艅 drabiny ju偶 nie by艂o a wej艣cie przykryte sklejk膮 kt贸r膮 na bank si臋 da wyrwa膰). Co do budynku - jest tam ciekawie i bardzo przyjemnie jak ju偶 si臋 wejdzie ( polecam w dzie艅 ) poniewa偶 jestem przekonany, 偶e tam sezonowo mieszkaj膮 bezdomni co potwierdzaj膮 w miar臋 艣wie偶e s艂oiki z majonezem i d偶emem 2019 roku, og贸lnie wewn膮trz budynek jest w s艂abym stanie, same ruiny i nienadaj膮ce si臋 do u偶ytku rzeczy np. rozbite kible czy piekarniki (btw z piwnicy zajebali艣my par臋 kaset z pornografi膮 na pami膮tk臋 xD) jest te偶 wej艣cie pod dach ale niestety nie na dach - pod dachem by艂o ciep艂o duszno a wr臋cz gor膮co, w zim臋 mo偶na tam na spokojnie mieszka膰, zajebiste miejsce do eksploracji ale jestem przekonany 偶e da si臋 tam spotka膰 bezdomnych.
Koordynaty
Musisz by膰 zalogowany 偶eby zobaczy膰 te dane

Komentarze