Opis miejsca
Stacja Benzynowa kt贸ra mia艂a zosta膰 zrobiona w 2010 roku.Lecz Budownicy zwlekali z budow膮 tej stacji i finalnie nie jest ju偶 kontynuowana do zrobienia jej.Od czasu do Czasu bywa tam Ochroniarz albo kto艣 Przyjedzie r贸wnie偶 s膮 kamery kt贸re nie doko艅ca dzia艂aj膮 z ty艂u muru ludzie ju偶 robili Graffiti niewielkie.Wej艣cie jest nie za trudne bo trzeba po prostu przej艣膰 ogrodzenie jest tam ma艂膮 budka gdzie czasami siedzi starszy pan Ochroniarz i jest wej艣cie do 艣rodka stacji benzynowej lecz jest zape艂nione w 艣rodku jakim艣 materia艂em typu"wielka folia" albo poprostu napchane ko艂o niej te偶 stoi gara偶.Podobna sytuacja znajduje si臋 z Gara偶em jak i wej艣ciem do 艣rodka Stacji.R贸wnie偶 znajduje sie Wiata Stacyjna koloru Szarego.Nie ma tam benzyny ani r膮czek do Tankowania r贸nie偶 nie ma tablicy z kosztami za r贸偶ne paliwa i nigdy nie by艂o tam montowane.
Koordynaty
Musisz by膰 zalogowany 偶eby zobaczy膰 te dane

Komentarze