Opis miejsca
Opuszczony w 2010 roku hotel nadwi艣la艅ski powsta艂y w latach 70 ubieg艂ego wieku.
Koordynaty
Musisz by膰 zalogowany 偶eby zobaczy膰 te dane
Opuszczony w 2010 roku hotel nadwi艣la艅ski powsta艂y w latach 70 ubieg艂ego wieku.
Musisz by膰 zalogowany 偶eby zobaczy膰 te dane
kubaq30
Data wizyty: 05/04/2026
艁atwo dostepny, bez zabespiecze艅. W 艣rodku totalna demolka, prawie wszystko co mog艂o by膰 w jaki艣 spos贸b rozwalone, jest rozwalone. Od cholery posadowisk po 偶ulach/bezdomnych ,ale nikogo nie spotka艂em. Du偶o do zwiedzania-3 pi臋tra ,ale syf jest wsz臋dzie. Klimat sw贸j zdecydowanie ma.
Mania2115
Data wizyty: 15/04/2024
By艂am tam z kolegami, nikogo tam nie by艂o. Tylko czasami 偶ule tam przychodz膮. Dla manie bardzo straszne miejsce!!!