Domek Wiejska 2 - Łysomice

Domy
  • 3/11/2020
  • 3031
  • 2

Opis miejsca


Domek, kilka budynków, brak jakiejkolwiek ochrony. Dużo śmieci. W głównym budynku dwa piętra.

Domek Wiejska 2, Łysomice, województwo kujawsko-pomorskie

Co wiadomo o tym miejscu


Informacje wygenerowane automatycznie na podstawie opisu i komentarzy. Najnowsza relacja pochodzi z listopada 2021.

W maju 2021 roku obiekt był bardzo zaśmiecony; w budynkach poza śmieciami nie było wyposażenia, a w jednym z nich nocował bezdomny. Dach szopy zapadł się na strych, dlatego wejście do tego budynku groziło zawaleniem. W listopadzie 2021 roku nadal było pełno śmieci, jeden budynek był całkowicie zaśmiecony, a pozostałe znajdowały się w złym stanie i również groziły zawaleniem; widoczne były ślady zamieszkiwania przez bezdomnych.

W maju i listopadzie 2021 roku obiekt określano jako niechroniony. Na miejscu trzeba uważać na otwartą studnię oraz niestabilne konstrukcje, w tym zapadnięty dach szopy.

Wiesz, czym ten obiekt był kiedyś? Udało ci się wejść? Napisz, którędy. Napisz w komentarzu — dopiszemy to tutaj.

Koordynaty


Lat / Lng: 53.096109098185, 18.619465428115

Ocena


5 / 5

Komentarze


  1. Data wizyty: 11/11/2021

    W budynku pełno śmieci. Jeden budynek zaśmiecony. Reszta budynków w złym stanie, grożą zawalaniem. Widać że zamieszkiwali tam bezdomni. Trzeba uważać na otwarta studnie.

  2. Data wizyty: 12/04/2021

    Bardzo dużo śmieci, w budynkach nic nie ma oprócz śmieci i bezdomnego który nocuje tam od kilku miesięcy. Zwiedzanie max 10 minut, dach szopy zapadnięty na strych w jednym z domów nie warto wchodzić bo może się w każdej chwili zawalić.
    Obiekt nie chroniony ale niebezpieczny, uwaga na studnie można wpaść.

Dodaj komentarz