Opis miejsca
Atrakcyjność miejsca znikoma, jedyna ciekawa rzecz to stary dystrybutor oleju napędowego oraz wieża ciśnień, na którą nie do końca legalnie można wejść
Co wiadomo o tym miejscu
Informacje wygenerowane automatycznie na podstawie opisu i komentarzy. Najnowsza relacja pochodzi z grudnia 2023.
Kompleks obejmował budynki koszarowe. W marcu 2019 roku część zabudowy była zarośnięta, główne koszary pozostawały zamknięte, a niektóre budynki wykorzystywano jako magazyny przez firmy. W marcu 2022 roku do jednego z budynków koszar można było wejść przez okno; w środku było pusto, widoczne były jedynie ślady przebywania, a pozostałe obiekty przekształcono m.in. na szkoły i magazyny.
W marcu 2019 roku na teren wchodzono przez dziurę w płocie, a z kompleksu wychodzono normalną drogą. W tym samym czasie wskazywano stary dystrybutor oleju napędowego oraz wieżę ciśnień, na którą można było wejść nie do końca legalnie. W grudniu 2023 roku większość obiektu była już zburzona.
Wiesz, czym ten obiekt był kiedyś? Spotkałeś tam ochronę albo kamery? Napisz w komentarzu — dopiszemy to tutaj.
Koordynaty
Lat / Lng: 51.121708, 23.495443
wania
Data wizyty: 03/11/2023
większość obiektu została zburzona nie opłaca się już iść.
Adixxxxx
Data wizyty: 21/03/2022
Jest możliwość wejścia do jednego budynku koszar przez okno. Nic ciekawego. Ktoś tam pewnie mieszka bo widać ślady przebywania. W środku pusto. Pozostałe budynki przekształcone na rzecz użytkowania np szkoły czy magazynów
ziutollll
Data wizyty: 29/03/2019
Atrakcyjność miejsca znikoma, jedyna ciekawa rzecz to stary dystrybutor oleju napędowego oraz wieża ciśnień, na którą nie do końca legalnie można wejść 🙂
Aleorc
Data wizyty: 07/03/2019
Wszedłem przez dziurę w płocie, wyszedłem normalną drogą. Łatwo się tam dostać, ale też łatwo być zauważonym, bo część budynków jest wykorzystywana przez jakieś firmy jako magazyny. Parę ciekawych budynków, wszystko niestety zarośnięte. Główne koszary zamknięte.