Opis miejsca
Jeśli ktoś chce eksplorować to miejsce to myślę, że nie zostało wiele czasu. Budynek niemiłosiernie wali się i popada w ruinę.
Co wiadomo o tym miejscu
Informacje wygenerowane automatycznie na podstawie opisu i komentarzy. Najnowsza relacja pochodzi z czerwca 2026.
W 2019 roku budynek był już w złym stanie: częściowo zawalił się dach, a w październiku określano go jako ruinę; w sali kinowej był oberwany dach. W lutym 2021 roku obiekt opisywano jako ruderę, natomiast w czerwcu 2026 roku jego stan nadal utrudniał eksplorację. W środku można zobaczyć salę kinową z uszkodzonym dachem.
W kwietniu 2019 roku nie było bezpośredniego wejścia i trzeba było pokonać siatkę, a w sierpniu tego samego roku wskazywano także okno nad drzwiami od strony ulicy. Ze względu na postępującą ruinę należy uważać na niestabilny budynek oraz uszkodzony i częściowo zawalony dach.
Wiesz, czym ten obiekt był kiedyś? Spotkałeś tam ochronę albo kamery? Napisz w komentarzu — dopiszemy to tutaj.
Koordynaty
Lat / Lng: 51.665954, 19.355593
oski82015
Data wizyty: 17/05/2026
Łatwe wejście przez rozerwany płot od ulicy Św Rocha ale od roku są tam kamery.
Da się eksplorować jednak jest to ciężkie przez stan budynku
gicolek
Data wizyty: 01/09/2018
Na filmiku stan z 2018 roku. Obecnie jest to już raczej rudera do której nie wejdziecie.
brizol_odkrywca
Obecnie ruina, w sali kinowej oberwany dach.
ziutollll
Data wizyty: 20/08/2019
Fajny klimacik, wejść można oprócz przez siatkę, także przez okno nad drzwiami od strony ulicy
Mercurowa
Jeśli ktoś chce eksplorować to miejsce to myślę, że nie zostało wiele czasu. Budynek niemiłosiernie wali się i popada w ruinę.
pogokrc
Data wizyty: 13/04/2019
Niestety na chwilę obecną nie ma bezpośredniego wejścia do kina. Trzeba byłoby przeskoczyć przez siatkę. W budynku częściowo zarwal się dach.